GWINTOWANE

Złączka gwintowana ułatwi połączenie linii kroplujących lub węży

Złączki gwintowane to niewielkie, ale bardzo ważne elementy, które są niezbędne w tworzeniu systemu nawadniania. Dzięki nim połączysz ze sobą linie kroplujące lub węże. W ten sposób szybko zbudujesz strukturę nawadniającą, która jest ci potrzebna, by dostarczyć wodę do roślin. Złąc...

Złączka gwintowana ułatwi połączenie linii kroplujących lub węży

Złączki gwintowane to niewielkie, ale bardzo ważne elementy, które są niezbędne w tworzeniu systemu nawadniania. Dzięki nim połączysz ze sobą linie kroplujące lub węże. W ten sposób szybko zbudujesz strukturę nawadniającą, która jest ci potrzebna, by dostarczyć wodę do roślin. Złączki gwintowe wykorzystywane są do tworzenia systemów nawadniania przydomowych ogródków, czy trawników. Wykorzystują je także rolnicy do tworzenia instalacji, która ma dostarczyć wodę na pole, sadownicy, osoby odpowiedzialne za utrzymanie boisk, czy zieleni miejskiej.

Złączki gwintowe ułatwią dostosowanie systemu nawadniania do twoich potrzeb

Prezentujemy bogatą ofertę złączek gwintowych. Znajdziesz tutaj różne rodzaje tych przedmiotów o różnych wymiarach. Duży wybór asortymentu sprawia, że łatwo dostosujesz typ złączki do wielkości instalacji, która będzie podlewać rośliny. Oferowane produkty zostały wykonane z trwałych, wysokiej jakości materiałów, by zapewnić bezawaryjną pracę systemu nawadniającego. Pamiętaj bezzakłóceniowe dostarczanie wody roślinom w bezpośredni sposób przekłada się na zwiększenie ilości plonów.

Więcej

GWINTOWANE Jest 37 produktów.

Filtruj produkty
37 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 37 elementów

Koszty wysyłki

Już od 20,00zł kurierem

Szybka wysyłka

Czas realizacji zamówień 1 dzień roboczy

Płać wygodnie

Przelewem bankowym, iMoje,  kartą lub za pobraniem

5 lat gwarancji

Na wiele produktów z oferty! Najlepsza jakość produktów