WYSOKOŚĆ 58MM

Obrzeże o wysokości 58mm pozwoli Ci zrealizować każdy projekt!

Marzysz o doskonale zaaranżowanym ogrodzie? Zdecyduj się na elastyczne obrzeże o wysokości 58mm i przekonaj się, że nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania nie muszą być skomplikowane. Poznaj dostępne w tej kategorii akcesoria i wybierz zestaw, który odpowiada Twoim potrzebom. Możesz z...

Obrzeże o wysokości 58mm pozwoli Ci zrealizować każdy projekt!

Marzysz o doskonale zaaranżowanym ogrodzie? Zdecyduj się na elastyczne obrzeże o wysokości 58mm i przekonaj się, że nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania nie muszą być skomplikowane. Poznaj dostępne w tej kategorii akcesoria i wybierz zestaw, który odpowiada Twoim potrzebom. Możesz zdecydować się na wariant z kotwami lub samodzielne obrzeża. 

Obrzeże o wysokości 58mm to ekologiczne rozwiązanie dla Twojego ogrodu!

Kreujesz ogród w zgodzie z naturą? Sięgnij po ekologiczne rozwiązania i wybierz elastyczne obrzeże o wysokości 58mm, w całości wykonane z materiału pochodzącego z recyklingu. Zastosowanie obrzeży BORDER, pozwala na swobodną aranżację ogrodu, zgodnie z przygotowanym wcześniej projektem. Akcesoria ułatwiające kształtowanie alejek, klombów i chodników, niezależnie od powierzchni, pozostają całkowicie niewidoczne, dodatkowo zapobiegają rozsuwaniu się kostki lub kamieni. Proponowane obrzeża stanowią doskonałą, nowoczesną alternatywę dla popularnych dotychczas płotków i nieestetycznych krawężników. Wykorzystując takie rozwiązanie, dajesz sobie możliwość zrealizowania każdego projektu, jednocześnie pozostawiając ogród estetycznym i w pełni naturalnym.  

Więcej

WYSOKOŚĆ 58MM Jest 3 produktów.

Filtruj produkty
3 produktów.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Koszty wysyłki

Już od 20,00zł kurierem

Szybka wysyłka

Czas realizacji zamówień 1 dzień roboczy

Płać wygodnie

Przelewem bankowym, iMoje,  kartą lub za pobraniem

5 lat gwarancji

Na wiele produktów z oferty! Najlepsza jakość produktów