DYSZE STATYCZNE

Dysze statyczne - szybkie nawodnienie terenu

Systemy nawodnienia mają bogaty zakres akcesoriów. Regularne zraszanie trawy wodą lub kwiatów w ogrodzie ma niebagatelny wpływ na jakość i wygląd tych roślin. Odpowiednia ilość wody jest podstawą rozwoju. Dysze statyczne wyręczają z podlewania ręcznego. Wystarczy tylko podłączyć ją do źródła wody, a r...

Dysze statyczne - szybkie nawodnienie terenu

Systemy nawodnienia mają bogaty zakres akcesoriów. Regularne zraszanie trawy wodą lub kwiatów w ogrodzie ma niebagatelny wpływ na jakość i wygląd tych roślin. Odpowiednia ilość wody jest podstawą rozwoju. Dysze statyczne wyręczają z podlewania ręcznego. Wystarczy tylko podłączyć ją do źródła wody, a resztę pracy wykona urządzenie. Co istotne można regulować kąt zraszania oraz zasięg przez zwiększanie lub zmniejszanie ciśnienia wody. Zapoznaj się z pełną ofertą sklepu i wybierz dyszę statyczną idealną do swoich oczekiwań.

Dysze statyczne - idealne do systemu wodnego o mniejszym ciśnieniu 

Dobrze skonfigurowany system nawodnienia to duże oszczędności i wysoka efektywność pracy. Oferowane w naszym sklepie dysze statyczne przystosowane są do podlewania różnych powierzchni. Ich maksymalny zasięg to około czterech metrów. Skonstruowane głównie do mniejszego ciśnienia wody. Z maksymalnym przepływem w okolicy dziesięciu litrów wody na minutę. Posiadają duży zakres regulacji kąta zraszania.

Więcej

DYSZE STATYCZNE Jest 5 produktów.

Filtruj produkty
5 produktów.
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Koszty wysyłki

Już od 20,00zł kurierem

Szybka wysyłka

Czas realizacji zamówień 1 dzień roboczy

Płać wygodnie

Przelewem bankowym, iMoje,  kartą lub za pobraniem

5 lat gwarancji

Na wiele produktów z oferty! Najlepsza jakość produktów