OBROTOWE

Obrotowe zraszacze, idealne dla większych powierzchni

Twój trawnik potrzebuje wody, a odpowiedni system zraszania jest w stanie utrzymać go w formie. Dzięki profesjonalnym urządzeniom możesz dotrzeć w każdy zakamarek i podlać go szybciej niż w przypadku działania ręcznego. Zraszacze obrotowe przeznaczone są do dużych powierzchni, dlatego wybiera...

Obrotowe zraszacze, idealne dla większych powierzchni

Twój trawnik potrzebuje wody, a odpowiedni system zraszania jest w stanie utrzymać go w formie. Dzięki profesjonalnym urządzeniom możesz dotrzeć w każdy zakamarek i podlać go szybciej niż w przypadku działania ręcznego. Zraszacze obrotowe przeznaczone są do dużych powierzchni, dlatego wybieraj je, jeśli Twój trawnik można zaliczyć do sporych. Używając dostępnych udogodnień, będziesz mieć więcej czasu na rozkoszowanie się zadbanym ogrodem.

Precyzyjna regulacja w zraszaniu obrotowym

Dzięki zastosowaniu tego rodzaju zraszaczy możesz równomiernie podlać nawet 85 m2 powierzchni. Obrotowe narzędzia umożliwiają ustawienie ramion oraz kąta lania wody w ten sposób, aby dotrzeć do wybranego obszaru. Dostępne w naszym sklepie produkty ułatwią Ci codzienną pielęgnację ogrodu i trawnika, szczególnie gdy chcesz oszczędzić swój czas. Zraszacze to także oszczędność wody, która wydostaje się z nich równomiernie i trafia dokładnie tam, gdzie powinna.

Więcej

OBROTOWE Jest 1 produkt.

Filtruj produkty
1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Koszty wysyłki

Już od 20,00zł kurierem

Szybka wysyłka

Czas realizacji zamówień 1 dzień roboczy

Płać wygodnie

Przelewem bankowym, iMoje,  kartą lub za pobraniem

5 lat gwarancji

Na wiele produktów z oferty! Najlepsza jakość produktów