WAHADŁOWE

Wahadłowe rozwiązania do podlewania większego terenu

Jeśli dysponujesz dość dużym obszarem, który wymaga systematycznego nawadniania, sięgnij po rozwiązanie w postaci automatycznych zraszaczy. Te wahadłowe nadadzą się do tego doskonale. Proponowany przez nas system nawadniania zapobiega powstawaniu uciążliwych kałuż, gdyż cała woda rozprowadzana...

Wahadłowe rozwiązania do podlewania większego terenu

Jeśli dysponujesz dość dużym obszarem, który wymaga systematycznego nawadniania, sięgnij po rozwiązanie w postaci automatycznych zraszaczy. Te wahadłowe nadadzą się do tego doskonale. Proponowany przez nas system nawadniania zapobiega powstawaniu uciążliwych kałuż, gdyż cała woda rozprowadzana jest równomiernie. Jeśli chodzi o obsługę tego typu urządzeń, to nie należą one do specjalnie skomplikowanych. Za pomocą suwaków ustawiasz zasięg i szerokość zraszania, ale też szybkość przepływu wody. Jeśli zmienia się zapotrzebowanie na wodę, możesz w prosty sposób zmienić ustawienie. 

Zraszanie dokładnie takie, jakiego potrzebujesz

Istotną cechą, która wyróżnia zraszacze wahadłowe, jest to, że możesz nimi podlewać jedynie jedną stronę trawnika. To ty decydujesz dokąd trafi cenna woda. W ten sposób oszczędzisz sporo, a Twoja roślinność będzie dobrze nawodniona. Piętnaście trwałych dysz pozwoli Ci podlać aż 54 m2.

Więcej

WAHADŁOWE Jest 1 produkt.

Filtruj produkty
1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Koszty wysyłki

Już od 20,00zł kurierem

Szybka wysyłka

Czas realizacji zamówień 1 dzień roboczy

Płać wygodnie

Przelewem bankowym, iMoje,  kartą lub za pobraniem

5 lat gwarancji

Na wiele produktów z oferty! Najlepsza jakość produktów