EMITERY

Emitery – bardzo ważna część systemu nawadniającego

Tworzysz system nawadniający? Nie zapomnij o emiterach przez niektórych nazywanych kroplownikami. To jeden z najważniejszych elementów, który gwarantuje sprawne i bezawaryjne działanie instalacji dostarczającej wodę. Emitery doskonale sprawdzą się przy podlewaniu trawników, sadów, czy ogródków....

Emitery – bardzo ważna część systemu nawadniającego

Tworzysz system nawadniający? Nie zapomnij o emiterach przez niektórych nazywanych kroplownikami. To jeden z najważniejszych elementów, który gwarantuje sprawne i bezawaryjne działanie instalacji dostarczającej wodę. Emitery doskonale sprawdzą się przy podlewaniu trawników, sadów, czy ogródków. Ich zalety doceniają także właściciele szklarni oraz różnego rodzaju upraw. Kroplowniki ułatwią ci prace związane z nawadnianiem roślin i pozwolą zwiększyć plony.

Emitery – doskonałe rozwiązanie do ogrodu, sadu czy szklarni

Przedstawiamy bogatą ofertę emiterów. Znajdziesz tutaj kroplowniki z różną kompensacją ciśnienia. Urządzenie to jest wyjątkowo łatwe w montażu. Jego konserwacja, także jest bezproblemowa. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości emitery, które zostały wykonane z trwałych materiałów, odpornych na różnego rodzaju uszkodzenia. Dzięki temu masz gwarancję, że kroplownik posłuży ci przez długi czas, a ty będziesz mógł cieszyć się piękną i zadbaną roślinnością.

Więcej

EMITERY Jest 5 produktów.

Filtruj produkty
5 produktów.
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Koszty wysyłki

Już od 20,00zł kurierem

Szybka wysyłka

Czas realizacji zamówień 1 dzień roboczy

Płać wygodnie

Przelewem bankowym, iMoje,  kartą lub za pobraniem

5 lat gwarancji

Na wiele produktów z oferty! Najlepsza jakość produktów