WĘŻE

Wąż ogrodowy – ułatwi codzienne podlewanie roślin

Każdy, kto zajmuje się ogrodnictwem, wie, jak ważne jest regularne podlewanie roślin. To dzięki temu kwiaty pięknie się prezentują, a z ziemi wyrastają smaczne warzywa i owoce. Częstotliwość dostarczania wody trzeba zwiększyć szczególnie w okresach suszy. Podlewanie może okazać się dużym wyzwanie...

Wąż ogrodowy – ułatwi codzienne podlewanie roślin

Każdy, kto zajmuje się ogrodnictwem, wie, jak ważne jest regularne podlewanie roślin. To dzięki temu kwiaty pięknie się prezentują, a z ziemi wyrastają smaczne warzywa i owoce. Częstotliwość dostarczania wody trzeba zwiększyć szczególnie w okresach suszy. Podlewanie może okazać się dużym wyzwaniem, jeżeli twój ogród, pole, czy sad zajmuje dużą powierzchnię. Na szczęście węże ogrodowe ułatwią ci pracę i pozwolą wykonać ją w błyskawicznym tempie. To doskonały element systemu nawadniającego, który umożliwi ci dostarczenie wody nawet w najdalszy kąt ogródka.

Wąż ogrodowy pozwoli ci dostarczyć wodę do wielu miejsc wokół domu

Płukanie balkonów, usuwanie zabrudzeń z samochodu, czy przydomowej huśtawki, to kolejne poza ogrodnictwem możliwości zastosowań węża ogrodowego. Naszym klientom oferujemy go w wielu różnych wymiarach, po to, żebyś mógł wybrać model, którego potrzebujesz. Na specjalną uwagę zasługuje zestaw, w którego skład oprócz węża wchodzi m.in. dysza, szybkozłącza, czy zraszacz ogrodowy. Zestaw został uzupełniony o wózek na węża ogrodowego, który ułatwi zwijanie, rozwijanie oraz przechowywanie tego przedmiotu.

Więcej

WĘŻE Jest 5 produktów.

Filtruj produkty
5 produktów.
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Koszty wysyłki

Już od 20,00zł kurierem

Szybka wysyłka

Czas realizacji zamówień 1 dzień roboczy

Płać wygodnie

Przelewem bankowym, iMoje,  kartą lub za pobraniem

5 lat gwarancji

Na wiele produktów z oferty! Najlepsza jakość produktów