SZYBKOZŁĄCZKI

Szybkozłączka – usprawni nawadnianie ogrodu

Jesteś ogrodnikiem? Zajmujesz się rolnictwem? Wiesz, jak ważne jest nawadnianie ziemi. Dzięki temu rośliny szybko i zdrowo rosną. Szukasz sposobu jak usprawnić system nawadniania? Masz duży ogród, sad albo pole i jeden wąż ogrodowy to za mało? Szybkozłączka ułatwi ci połączenie ze sobą kilku węży. Umoż...

Szybkozłączka – usprawni nawadnianie ogrodu

Jesteś ogrodnikiem? Zajmujesz się rolnictwem? Wiesz, jak ważne jest nawadnianie ziemi. Dzięki temu rośliny szybko i zdrowo rosną. Szukasz sposobu jak usprawnić system nawadniania? Masz duży ogród, sad albo pole i jeden wąż ogrodowy to za mało? Szybkozłączka ułatwi ci połączenie ze sobą kilku węży. Umożliwi też stworzenie całej struktury doprowadzającej wodę do roślin, która będzie rozchodziła się w różnych kierunkach. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie dla każdego, kto chce się cieszyć dużymi plonami i ułatwić sobie pracę związaną z pielęgnacją ziemi.

Niezbędny element systemu nawadniania

Chcesz szybko i bez wielkiego nakładu pracy nawodnić ogród? Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy ofertę szybkozłączek. Znajdziesz tutaj różne rodzaje tych produktów. Oferujemy także rozdzielacze kranowe, zestawy zraszające oraz łączniki 3 lub 2 szybkozłączek. Produkty dostępne w naszym sklepie mają odpowiednio wyprofilowane ząbki. Dzięki temu bez problemu zamontujesz je, nawet gdy wąż ogrodowy ma cienkie ściany.

Więcej

SZYBKOZŁĄCZKI Jest 21 produktów.

Filtruj produkty
21 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów

Koszty wysyłki

Już od 20,00zł kurierem

Szybka wysyłka

Czas realizacji zamówień 1 dzień roboczy

Płać wygodnie

Przelewem bankowym, iMoje,  kartą lub za pobraniem

5 lat gwarancji

Na wiele produktów z oferty! Najlepsza jakość produktów