PISTOLETY, DYSZE

Pistolety i dysze do ręcznego podlewania trawnika

Zadbany ogród i trawnik wymagają regularnego podlewania i innych prac porządkowych. Dzięki systematycznemu nawadnianiu trawa rośnie równomiernie, a Ty możesz cieszyć siępięknym widokiem. Najczęstszym sposobem na dostarczenie odpowiedniej ilości wody jest podlewanie ręczne. Służą do tego pistolety...

Pistolety i dysze do ręcznego podlewania trawnika

Zadbany ogród i trawnik wymagają regularnego podlewania i innych prac porządkowych. Dzięki systematycznemu nawadnianiu trawa rośnie równomiernie, a Ty możesz cieszyć siępięknym widokiem. Najczęstszym sposobem na dostarczenie odpowiedniej ilości wody jest podlewanie ręczne. Służą do tego pistolety i dysze, które ułatwiają opryskiwanie trawnika. Drugim sposobem jest rozmieszczenie zraszaczy, którymi sterujesz w zależności od potrzeb. 

Ręczne podlewanie ułatwiają odpowiednie dysze

Systemy, które oferujemy w naszym sklepie, pozwalają rozlewać wodę różnymi strumieniami. Od ciebie zależy, czy skierujesz na trawnik delikatną mgiełkę, czy skoncentrowaną lawinę wody. Pistolety i dysze przeznaczone do ręcznego dbania o teren sprawiają, że w każdym momencie masz pełną kontrolę nad ilością cieczy, którą kierujesz na grunt. Dlatego też w pełni odpowiadasz za stan swojego trawnika. Jeśli teren wokół twojego domu nie należy do dużych, ręczne rozwiązania w zupełności Ci wystarczą. 

Więcej

PISTOLETY, DYSZE Jest 9 produktów.

Filtruj produkty
9 produktów.
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Koszty wysyłki

Już od 20,00zł kurierem

Szybka wysyłka

Czas realizacji zamówień 1 dzień roboczy

Płać wygodnie

Przelewem bankowym, iMoje,  kartą lub za pobraniem

5 lat gwarancji

Na wiele produktów z oferty! Najlepsza jakość produktów