WĘŻE OGRODOWE W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • PISTOLETY, DYSZE

  Pistolety i dysze do ręcznego podlewania trawnika

  Zadbany ogród i trawnik wymagają regularnego podlewania i innych prac porządkowych. Dzięki systematycznemu nawadnianiu trawa rośnie równomiernie, a Ty możesz cieszyć siępięknym widokiem. Najczęstszym sposobem na dostarczenie odpowiedniej ilości wody jest podlewanie ręczne. Służą do tego pistolety i dysze, które ułatwiają opryskiwanie trawnika. Drugim sposobem jest rozmieszczenie zraszaczy, którymi sterujesz w zależności od potrzeb. 

  Ręczne podlewanie ułatwiają odpowiednie dysze

  Systemy, które oferujemy w naszym sklepie, pozwalają rozlewać wodę różnymi strumieniami. Od ciebie zależy, czy skierujesz na trawnik delikatną mgiełkę, czy skoncentrowaną lawinę wody. Pistolety i dysze przeznaczone do ręcznego dbania o teren sprawiają, że w każdym momencie masz pełną kontrolę nad ilością cieczy, którą kierujesz na grunt. Dlatego też w pełni odpowiadasz za stan swojego trawnika. Jeśli teren wokół twojego domu nie należy do dużych, ręczne rozwiązania w zupełności Ci wystarczą. 

 • SZYBKOZŁĄCZKI

  Szybkozłączka – usprawni nawadnianie ogrodu

  Jesteś ogrodnikiem? Zajmujesz się rolnictwem? Wiesz, jak ważne jest nawadnianie ziemi. Dzięki temu rośliny szybko i zdrowo rosną. Szukasz sposobu jak usprawnić system nawadniania? Masz duży ogród, sad albo pole i jeden wąż ogrodowy to za mało? Szybkozłączka ułatwi ci połączenie ze sobą kilku węży. Umożliwi też stworzenie całej struktury doprowadzającej wodę do roślin, która będzie rozchodziła się w różnych kierunkach. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie dla każdego, kto chce się cieszyć dużymi plonami i ułatwić sobie pracę związaną z pielęgnacją ziemi.

  Niezbędny element systemu nawadniania

  Chcesz szybko i bez wielkiego nakładu pracy nawodnić ogród? Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy ofertę szybkozłączek. Znajdziesz tutaj różne rodzaje tych produktów. Oferujemy także rozdzielacze kranowe, zestawy zraszające oraz łączniki 3 lub 2 szybkozłączek. Produkty dostępne w naszym sklepie mają odpowiednio wyprofilowane ząbki. Dzięki temu bez problemu zamontujesz je, nawet gdy wąż ogrodowy ma cienkie ściany.

 • WĘŻE

  Wąż ogrodowy – ułatwi codzienne podlewanie roślin

  Każdy, kto zajmuje się ogrodnictwem, wie, jak ważne jest regularne podlewanie roślin. To dzięki temu kwiaty pięknie się prezentują, a z ziemi wyrastają smaczne warzywa i owoce. Częstotliwość dostarczania wody trzeba zwiększyć szczególnie w okresach suszy. Podlewanie może okazać się dużym wyzwaniem, jeżeli twój ogród, pole, czy sad zajmuje dużą powierzchnię. Na szczęście węże ogrodowe ułatwią ci pracę i pozwolą wykonać ją w błyskawicznym tempie. To doskonały element systemu nawadniającego, który umożliwi ci dostarczenie wody nawet w najdalszy kąt ogródka.

  Wąż ogrodowy pozwoli ci dostarczyć wodę do wielu miejsc wokół domu

  Płukanie balkonów, usuwanie zabrudzeń z samochodu, czy przydomowej huśtawki, to kolejne poza ogrodnictwem możliwości zastosowań węża ogrodowego. Naszym klientom oferujemy go w wielu różnych wymiarach, po to, żebyś mógł wybrać model, którego potrzebujesz. Na specjalną uwagę zasługuje zestaw, w którego skład oprócz węża wchodzi m.in. dysza, szybkozłącza, czy zraszacz ogrodowy. Zestaw został uzupełniony o wózek na węża ogrodowego, który ułatwi zwijanie, rozwijanie oraz przechowywanie tego przedmiotu.

 • WÓZKI, ZWIJACZE

  Wózek zwijacz – praktyczne rozwiązanie, którego nie może zabraknąć w twoim ogrodzie!

  Chcesz usprawnić ogrodowe prace? Cenisz sobie praktyczne i funkcjonalne rozwiązania? Zależy ci na tym, żeby wszędzie panował porządek? Do swoich ogrodniczych akcesoriów dołącz wózek zwijacz. Ułatwi on zwijanie, rozwijanie oraz przechowywanie węża ogrodowego. Wózki są bardzo poręczne i mają niezwykły rozmiar. Wyposażone w kółka ułatwią ci transport w wybrane przez ciebie miejsce ogródka, pola, czy sadu. To znaczne ułatwienie wielu nie tylko ogrodowych prac.

  Wózek zwijacz przyda się każdemu ogrodnikowi!

  Przedstawiamy ofertę wózków zwijaczy. Znajdziesz tutaj wysokiej jakości produkty odporne na korozję i promieniowanie UV. Posiadają one antypoślizgowe koła oraz składaną korbę. Pozwalają ulokować ok. 60 metrów węża ogrodowego. Wózek jest łatwy w montażu. Poradzisz sobie z nim szybko i samodzielnie bez użycia narzędzi. Produkt dostępny w naszym sklepie ułatwi prace ogrodowe. Pozwoli też utrzymać porządek i optymalnie zagospodarować przestrzeń. Wózek z wężem zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu możesz łatwo znaleźć miejsce na jego przechowywanie.

Koszty wysyłki

Już od 20,00zł kurierem

Szybka wysyłka

Czas realizacji zamówień 1 dzień roboczy

Płać wygodnie

Przelewem bankowym, iMoje,  kartą lub za pobraniem

5 lat gwarancji

Na wiele produktów z oferty! Najlepsza jakość produktów