KOLANA

Kolano – ułatwi ci wyznaczenie kierunku rury nawadniającej

Odpowiedni kierunek przepływu wody to podstawa efektywnego systemu nawadniającego. Dzięki temu masz pewność, że ciecz dotarła w miejsce, w które powinna, a roślinność otrzymała odpowiednią ilość płynu. Z tego powodu jednym z ważnych elementów systemu nawadniającego są kolana. Umożliwiają...

Kolano – ułatwi ci wyznaczenie kierunku rury nawadniającej

Odpowiedni kierunek przepływu wody to podstawa efektywnego systemu nawadniającego. Dzięki temu masz pewność, że ciecz dotarła w miejsce, w które powinna, a roślinność otrzymała odpowiednią ilość płynu. Z tego powodu jednym z ważnych elementów systemu nawadniającego są kolana. Umożliwiają połączenie układu nawadniającego z instalacją domową, służą do podłączania zraszaczy do rur, czy ułatwiają zmianę kierunku rury nawadniającej.

Kolana – umożliwiają tworzenie sieci przyłączy

Przedstawiamy bogatą ofertę kolan-złączek. Znajdziesz tutaj produkty o różnych wymiarach. Kolana dostępne w naszym sklepie zostały wykonane z trwałych i wysokiej jakości materiałów. Dzięki czemu masz gwarancję, że będą działały bezawaryjnie przez długi czas. Oferowana złączka-kolano jest łatwa w montażu. Jej konserwacja również nie stanowi problemu. Dzięki niej z łatwością zamontujesz instalację nawadniającą i ułatwisz sobie ogrodowe prace.

Więcej

KOLANA Jest 27 produktów.

Filtruj produkty
27 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 27 elementów

Koszty wysyłki

Już od 20,00zł kurierem

Szybka wysyłka

Czas realizacji zamówień 1 dzień roboczy

Płać wygodnie

Przelewem bankowym, iMoje,  kartą lub za pobraniem

5 lat gwarancji

Na wiele produktów z oferty! Najlepsza jakość produktów