Z KOMPENSACJĄ

Linie kroplujące z kompensacją - optymalne rozwiązanie na nierówny teren

Właściwy poziom nawodnienia roślin i gleby to podstawa udanych zbiorów. Na nierównym terenie efektywne dostarczenie wody jest utrudnione. Rozwiązaniem są linie kroplujące z kompensacją ciśnienia. Przystosowane do budowania długich ciągów nawadniających, sprawdzą się idealni...

Linie kroplujące z kompensacją - optymalne rozwiązanie na nierówny teren

Właściwy poziom nawodnienia roślin i gleby to podstawa udanych zbiorów. Na nierównym terenie efektywne dostarczenie wody jest utrudnione. Rozwiązaniem są linie kroplujące z kompensacją ciśnienia. Przystosowane do budowania długich ciągów nawadniających, sprawdzą się idealnie w dużych ogrodach i sadach. Wbudowane emitery regulacji ciśnienia pomagają dostarczyć wodę w równomiernym stopniu na całej długości systemu. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą tego rodzaju towaru.

Linie kroplujące z kompensacją ciśnienia - efektywne działanie bez marnowania wody

Dobrze funkcjonująca gospodarka wodna w ogrodzie lub sadzie to ważny element skomplikowanego układu zależności. Dlatego tak ważne jest efektywne zarządzanie wodą na terenie całych upraw. Pomogą w tym linie kroplujące z kompensacją ciśnienia. Dzięki nim na całej powierzchni zbudowanego systemu nawadniania dostarczana jest woda w równomiernym stopniu. To generuje określone oszczędności i pomaga dbać o środowisko.

Więcej

Z KOMPENSACJĄ Jest 18 produktów.

Filtruj produkty
18 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów

Koszty wysyłki

Już od 20,00zł kurierem

Szybka wysyłka

Czas realizacji zamówień 1 dzień roboczy

Płać wygodnie

Przelewem bankowym, iMoje,  kartą lub za pobraniem

5 lat gwarancji

Na wiele produktów z oferty! Najlepsza jakość produktów