WYSOKOŚĆ 40MM TAŚMOWE

Obrzeża taśmowe – sposób na estetyczne zagospodarowanie przestrzeni

Planowanie przestrzeni to podstawa, jeżeli chodzi o architekturę ogrodową. Tylko dzięki temu, sprawisz, że miejsce będzie funkcjonalne i estetyczne. Projektowanie terenów zielonych dotyczy zarówno przydomowego ogródka, jak i przestrzeni publicznej. Świetnie sprawdzają się przy t...

Obrzeża taśmowe – sposób na estetyczne zagospodarowanie przestrzeni

Planowanie przestrzeni to podstawa, jeżeli chodzi o architekturę ogrodową. Tylko dzięki temu, sprawisz, że miejsce będzie funkcjonalne i estetyczne. Projektowanie terenów zielonych dotyczy zarówno przydomowego ogródka, jak i przestrzeni publicznej. Świetnie sprawdzają się przy tym obrzeża taśmowe. Dzięki nim podzielisz teren i wyznaczysz odpowiednie strefy: miejsce na kwiaty, plac zabaw dla dzieci, czy teren rekreacyjny. To doskonały sposób, by jeszcze bardziej wyeksponować piękno trawnika, czy ogródka.

Obrzeża taśmowe – zadbaj o piękno ogrodu i trawnika

Przedstawiamy bogatą ofertę obrzeży taśmowych. Znajdziesz tutaj produkty o różnej wysokości. Nadają się do przytwierdzenia zarówno na podłożach miękkich: trawnik, ziemia, piasek, jak i twardych: glina lub tłuczeń. W zależności od rodzaju podłoża, obrzeża szybko i łatwo przymocujesz kotwami lub metalowymi gwoździami. Naszym klientom oferujemy ekologiczne rozwiązania. Przedmioty dostępne w sklepie zostały w 100% wykonane z tworzywa z recyklingu. Dodatkowo są one niezwykle elastyczne, co znacznie ułatwia zagospodarowanie przestrzeni i umożliwia tworzenie linii prostych, łuków i kątów.

Więcej

WYSOKOŚĆ 40MM TAŚMOWE Jest 14 produktów.

Filtruj produkty
14 produktów.
na stronę
Pokazuje 13 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 13 - 14 z 14 elementów

Koszty wysyłki

Już od 20,00zł kurierem

Szybka wysyłka

Czas realizacji zamówień 1 dzień roboczy

Płać wygodnie

Przelewem bankowym, iMoje,  kartą lub za pobraniem

5 lat gwarancji

Na wiele produktów z oferty! Najlepsza jakość produktów