ROTACYJNE

Zraszacze rotacyjne - przyjaciele ogrodu

Cenisz sobie wydajny system nawodnienia, który działa niezawodnie i wykorzystuje profesjonalne rozwiązania sprawdzone i udoskonalane przez lata? Jeśli tak to mamy dla Ciebie doskonałą propozycję. Zraszacze rotacyjne sprawdzą się w niewielkich ogrodach. Dzięki zastosowaniu dedykowanego zespołu napędowego d...

Zraszacze rotacyjne - przyjaciele ogrodu

Cenisz sobie wydajny system nawodnienia, który działa niezawodnie i wykorzystuje profesjonalne rozwiązania sprawdzone i udoskonalane przez lata? Jeśli tak to mamy dla Ciebie doskonałą propozycję. Zraszacze rotacyjne sprawdzą się w niewielkich ogrodach. Dzięki zastosowaniu dedykowanego zespołu napędowego działają niezawodnie przez wiele lat. Pomagają oszczędzać wodę i dbać o dobry poziom wilgotności gleby.

Zraszacze rotacyjne - duży zasięg pracy i niewielkie koszty

Gromadzone przez lata doświadczenia w ogrodach na całym świecie pozwoliły stworzyć produkt o dużym zasięgu pracy, który zużywa niewielką ilość wody. Tego rodzaju zraszacz rotacyjny sprawdzi się doskonale w ogrodach lub na działkach. Najsilniejsze odmiany z powodzeniem nawodnią duże powierzchnie w postaci boisk piłkarskich i pól golfowych. Minimalne zużycie wody przy maksymalnej sprawności generowanych opadów to duża oszczędność, na którą zasługujesz. A to wszystko dostępne jest niemal od ręki w atrakcyjnych cenach.

Więcej

ROTACYJNE Jest 5 produktów.

Filtruj produkty
5 produktów.
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Koszty wysyłki

Już od 20,00zł kurierem

Szybka wysyłka

Czas realizacji zamówień 1 dzień roboczy

Płać wygodnie

Przelewem bankowym, iMoje,  kartą lub za pobraniem

5 lat gwarancji

Na wiele produktów z oferty! Najlepsza jakość produktów