KOLEKTORY

Kolektor – skręć szybko wszystkie elektrozawory

Chcesz zamontować elektrozawory, ale boisz się, że nie masz odpowiednich narzędzi? Kolektor to rozwiązanie twoich problemów. Przedmiot ten ułatwi ci ich rozdzielenie i sprawi, że montaż okaże się dziecinnie prosty. Nie będziesz potrzebował żadnych dodatkowych narzędzi. Całą pracę wykonasz przy użyc...

Kolektor – skręć szybko wszystkie elektrozawory

Chcesz zamontować elektrozawory, ale boisz się, że nie masz odpowiednich narzędzi? Kolektor to rozwiązanie twoich problemów. Przedmiot ten ułatwi ci ich rozdzielenie i sprawi, że montaż okaże się dziecinnie prosty. Nie będziesz potrzebował żadnych dodatkowych narzędzi. Całą pracę wykonasz przy użyciu własnych rąk. Dzięki kolektorowi bez problemu podłączysz nawet kilka elektrozaworów (w zależności do projektu) do instalacji wodnej.

Kolektory do elektrozaworów – akcesorium, które powinien znać każdy ogrodnik

Przedstawiamy bogatą ofertę kolektorów. Znajdziesz tutaj produkty, które umożliwią ci zamontowanie różnej ilości elektrozaworów. Niektóre kolektory możesz rozbudować dołączając do nich inne elementy. Oferowane przez nas produkty są szczelne, a do ich montażu nie potrzebujesz żadnych narzędzi. Wysokiej jakości kolektor to gwarancja sprawnej i bezawaryjnej pracy systemu nawadniającego.

Więcej

KOLEKTORY Jest 9 produktów.

Filtruj produkty
9 produktów.
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Koszty wysyłki

Już od 20,00zł kurierem

Szybka wysyłka

Czas realizacji zamówień 1 dzień roboczy

Płać wygodnie

Przelewem bankowym, iMoje,  kartą lub za pobraniem

5 lat gwarancji

Na wiele produktów z oferty! Najlepsza jakość produktów