ZŁĄCZKI


Czego potrzebujesz do automatycznego systemu nawadniania?

Jeżeli chcesz samodzielnie wykonać system nawadniania ogrodu lub trawnika, przygotuj się na to, że zajęcie to nie będzie w zasadzie trudne, jednak czasochłonne. Jeżeli jednak chcesz wykonać system nawadniania, najpierw powinieneś się zorientować, co będzie Ci potrzebne, abyś mógł zostać b...


Czego potrzebujesz do automatycznego systemu nawadniania?

Jeżeli chcesz samodzielnie wykonać system nawadniania ogrodu lub trawnika, przygotuj się na to, że zajęcie to nie będzie w zasadzie trudne, jednak czasochłonne. Jeżeli jednak chcesz wykonać system nawadniania, najpierw powinieneś się zorientować, co będzie Ci potrzebne, abyś mógł zostać bohaterem w swoim domu, a w zasadzie ogrodzie. Rury i złączki do rur ogrodowych to podstawa! ...Zapraszamy na naszego bloga

Więcej

ZŁĄCZKI Jest 174 produktów.

Podkategorie

 • GWINTOWANE

  Złączka gwintowana ułatwi połączenie linii kroplujących lub węży

  Złączki gwintowane to niewielkie, ale bardzo ważne elementy, które są niezbędne w tworzeniu systemu nawadniania. Dzięki nim połączysz ze sobą linie kroplujące lub węże. W ten sposób szybko zbudujesz strukturę nawadniającą, która jest ci potrzebna, by dostarczyć wodę do roślin. Złączki gwintowe wykorzystywane są do tworzenia systemów nawadniania przydomowych ogródków, czy trawników. Wykorzystują je także rolnicy do tworzenia instalacji, która ma dostarczyć wodę na pole, sadownicy, osoby odpowiedzialne za utrzymanie boisk, czy zieleni miejskiej.

  Złączki gwintowe ułatwią dostosowanie systemu nawadniania do twoich potrzeb

  Prezentujemy bogatą ofertę złączek gwintowych. Znajdziesz tutaj różne rodzaje tych przedmiotów o różnych wymiarach. Duży wybór asortymentu sprawia, że łatwo dostosujesz typ złączki do wielkości instalacji, która będzie podlewać rośliny. Oferowane produkty zostały wykonane z trwałych, wysokiej jakości materiałów, by zapewnić bezawaryjną pracę systemu nawadniającego. Pamiętaj bezzakłóceniowe dostarczanie wody roślinom w bezpośredni sposób przekłada się na zwiększenie ilości plonów.

 • KOLANA

  Kolano – ułatwi ci wyznaczenie kierunku rury nawadniającej

  Odpowiedni kierunek przepływu wody to podstawa efektywnego systemu nawadniającego. Dzięki temu masz pewność, że ciecz dotarła w miejsce, w które powinna, a roślinność otrzymała odpowiednią ilość płynu. Z tego powodu jednym z ważnych elementów systemu nawadniającego są kolana. Umożliwiają połączenie układu nawadniającego z instalacją domową, służą do podłączania zraszaczy do rur, czy ułatwiają zmianę kierunku rury nawadniającej.

  Kolana – umożliwiają tworzenie sieci przyłączy

  Przedstawiamy bogatą ofertę kolan-złączek. Znajdziesz tutaj produkty o różnych wymiarach. Kolana dostępne w naszym sklepie zostały wykonane z trwałych i wysokiej jakości materiałów. Dzięki czemu masz gwarancję, że będą działały bezawaryjnie przez długi czas. Oferowana złączka-kolano jest łatwa w montażu. Jej konserwacja również nie stanowi problemu. Dzięki niej z łatwością zamontujesz instalację nawadniającą i ułatwisz sobie ogrodowe prace.

 • KOLEKTORY

  Kolektor – skręć szybko wszystkie elektrozawory

  Chcesz zamontować elektrozawory, ale boisz się, że nie masz odpowiednich narzędzi? Kolektor to rozwiązanie twoich problemów. Przedmiot ten ułatwi ci ich rozdzielenie i sprawi, że montaż okaże się dziecinnie prosty. Nie będziesz potrzebował żadnych dodatkowych narzędzi. Całą pracę wykonasz przy użyciu własnych rąk. Dzięki kolektorowi bez problemu podłączysz nawet kilka elektrozaworów (w zależności do projektu) do instalacji wodnej.

  Kolektory do elektrozaworów – akcesorium, które powinien znać każdy ogrodnik

  Przedstawiamy bogatą ofertę kolektorów. Znajdziesz tutaj produkty, które umożliwią ci zamontowanie różnej ilości elektrozaworów. Niektóre kolektory możesz rozbudować dołączając do nich inne elementy. Oferowane przez nas produkty są szczelne, a do ich montażu nie potrzebujesz żadnych narzędzi. Wysokiej jakości kolektor to gwarancja sprawnej i bezawaryjnej pracy systemu nawadniającego.

 • OBEJMY
 • QJ
 • TRÓJNIKI
 • WCISKANE
 • ZAŚLEPKI
 • ZAWORY
 • ZŁĄCZKI PROSTE
 • ZŁĄCZKI REDUKCYJNE
Filtruj produkty
174 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 174 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 174 elementów

Koszty wysyłki

Już od 20,00zł kurierem

Szybka wysyłka

Czas realizacji zamówień 1 dzień roboczy

Płać wygodnie

Przelewem bankowym, iMoje,  kartą lub za pobraniem

5 lat gwarancji

Na wiele produktów z oferty! Najlepsza jakość produktów