STATYCZNE

Statyczne zraszacze, które łatwo wyregulujesz

Podlewanie ogrodu czy trawnika nie zawsze wymaga korzystania ze zraszaczy rotacyjnych. Dobrym rozwiązaniem są urządzenia statyczne, które umożliwiają regulację konta padania wody. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów, producent zadbał, aby sprzęt ten umożliwiał podlewanie w każdym p...

Statyczne zraszacze, które łatwo wyregulujesz

Podlewanie ogrodu czy trawnika nie zawsze wymaga korzystania ze zraszaczy rotacyjnych. Dobrym rozwiązaniem są urządzenia statyczne, które umożliwiają regulację konta padania wody. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów, producent zadbał, aby sprzęt ten umożliwiał podlewanie w każdym przedziale od 0° do 360°. Jest to doskonałe rozwiązanie w obszarze nieregularnym, bo przecież nie każdy ogródek czy grządki leżą równo. 

Rozwiązanie do wymagających ogrodów – zraszacze statyczne

Dostępne w naszym sklepie urządzenia statyczne stworzono z myślą o terenach o nietypowym kształcie. Dzięki temu każdy trawnik może być dobrze podlany, a Ty masz pewność, że nie zużywasz wody na darmo. Nikt nie zarzuci Ci, że przelewasz ją na niezagospodarowany teren. Nie musisz się też obawiać, że dostarczasz tej wody za mało. Regulacja zraszacza jest niezwykle prosta i nie wymaga używania żadnych narzędzi.

Więcej

STATYCZNE Jest 7 produktów.

Filtruj produkty
7 produktów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Koszty wysyłki

Już od 20,00zł kurierem

Szybka wysyłka

Czas realizacji zamówień 1 dzień roboczy

Płać wygodnie

Przelewem bankowym, iMoje,  kartą lub za pobraniem

5 lat gwarancji

Na wiele produktów z oferty! Najlepsza jakość produktów