SYSTEMY NAWADNIANIA

Jak zamontować system nawadniania?

Zdecydowałeś lub zastanawiasz się nad montażem systemu nawadniania? Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu, twój ogród będzie odpowiednio zadbany, nawet wtedy, gdy Ty nie będziesz miał za wiele czasu na jego pielęgnacje. Nie wiesz, czy zamontować taki system samemu, czy też zlecić to fachowcom? Po ...

Jak zamontować system nawadniania?

Zdecydowałeś lub zastanawiasz się nad montażem systemu nawadniania? Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu, twój ogród będzie odpowiednio zadbany, nawet wtedy, gdy Ty nie będziesz miał za wiele czasu na jego pielęgnacje. Nie wiesz, czy zamontować taki system samemu, czy też zlecić to fachowcom? Po przeczytaniu tego krótkiego tekstu będziesz wiedział, z czym przyjdzie Ci się zmierzyć. ...Więcej przeczytasz na naszym blogu !

Więcej

SYSTEMY NAWADNIANIA W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • LINIE KROPLUJĄCE

  Gdzie stosować nawadnianie liniami kroplującymi?

  Zastanawiasz się, jaki sposób nawadniania wybrać, aby był optymalny dla twoich potrzeb? Sposobów nawadniania jest kilka, są one dopasowywane pod względem wielu czynników. Dziś opowiem Ci o linii kroplującej, co to w zasadzie jest i gdzie najlepiej się sprawdza. ...Zapraszam do lektury na naszego bloga !

 • TAŚMY KROPLUJĄCE
 • ELEKTROZAWORY
 • FILTRY
 • INNE
 • MIKROZRASZANIE
 • ZŁĄCZKI


  Czego potrzebujesz do automatycznego systemu nawadniania?

  Jeżeli chcesz samodzielnie wykonać system nawadniania ogrodu lub trawnika, przygotuj się na to, że zajęcie to nie będzie w zasadzie trudne, jednak czasochłonne. Jeżeli jednak chcesz wykonać system nawadniania, najpierw powinieneś się zorientować, co będzie Ci potrzebne, abyś mógł zostać bohaterem w swoim domu, a w zasadzie ogrodzie. Rury i złączki do rur ogrodowych to podstawa! ...Zapraszamy na naszego bloga

 • REGULATORY, ODPOWIETRZACZE
 • RURY

  Rury – niezbędna część systemu nawadniania

  Chcesz stworzyć system nawadniania w ogrodzie? Zależy ci, żeby podlewanie roślin nie było pracochłonne i zajmowało mało czasu? Stwórz system nawadniania w swoim ogrodzie. Jego podstawą są rury. Dzięki nim stworzysz układ do nawadniania, a jeżeli zajdzie taka potrzeba nawet go rozbudujesz. Pamiętaj, żeby wybrać najwyższej jakości rury, które będą wytrzymałe na warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz.

  Rury ułatwią ci stworzenie systemu nawodnienia

  Przedstawiamy bogatą ofertę rur. Znajdziesz tutaj wiele produktów o różnej średnicy i długości. Naszym klientom gwarantujemy wysoką jakość. Rury dostępne w naszym sklepie mają kilkuletnią gwarancję. Oferujemy trwałe produkty, wytrzymałe na działanie wielu czynników, które posłużą ci przez wiele lat. Znacznie ułatwią codzienne nawadnianie ziemi i pozwolą przyspieszyć wiele ogrodowych prac. Rury pomogą ci zadbać o zieleń trawnika i dobrą kondycję roślin ogrodowych.

 • SKRZYNKI ZAWOROWE
 • STEROWNIKI
 • WĘŻE OGRODOWE
 • ZRASZACZE

  Zraszacze wynurzalne czy stałe- które wybrać?

  Projektujesz system nawadniania ogrodu i zastanawiasz się, jaki rodzaj zraszaczy wybrać, aby były one optymalnie dopasowane do potrzeb twojego ogrodu? Mamy dla Ciebie kilka wskazówek, które ułatwią Ci podjęcie decyzji. ...Zapraszamy na naszego bloga !

 • KRANY

  Krany – niezbędna część systemu nawadniającego

  Chcesz stworzyć system nawadniający w twoim ogrodzie i ułatwić sobie codzienną pielęgnację roślin? Zastanawiasz się jakie produkty są do tego niezbędne? Nie wiesz jak usprawnić prace w ogrodzie? Przemyśl wybór kranu. Dużo zależy od wielkości ogrodu i ilości urządzeń (np. węży ogrodowych), jakie chcesz podłączyć. Warto też przemyśleć umiejscowienie kranu. Potrzebujesz wykorzystywać dwa węże jednocześnie lub węża i konewkę? Doskonałym rozwiązaniem dla ciebie będzie kran z dwoma końcówkami. Masz niewielki ogród? Zdecyduj się na taki z jedną końcówką.

  Przydadzą się każdemu ogrodnikowi!

  Przedstawiamy bogatą ofertę kranów kulkowych. Znajdziesz tutaj produkty z jedną lub dwoma końcówkami. Krany dostępne w naszym sklepie zostały wykonane z mosiądzu niklowanego. Dzięki temu są odporne na działanie wilgoci i niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dodatkowo masz gwarancję, że posłużą ci przez wiele lat i na długo zachowają dobry wygląd. Oferujemy wysokiej jakości produkty, które mają kilkuletnią gwarancję.

Koszty wysyłki

Już od 20,00zł kurierem

Szybka wysyłka

Czas realizacji zamówień 1 dzień roboczy

Płać wygodnie

Przelewem bankowym, iMoje,  kartą lub za pobraniem

5 lat gwarancji

Na wiele produktów z oferty! Najlepsza jakość produktów